Hazajáró közönségtalálkozó

Utolsó módosítás: 2016. november 28.

Egerbe látogatnak a Duna Tv Magyar Örökség-díjas HAZAJÁRÓ honismereti magazinműsorának alkotói Jakab Sándor és Kenyeres Oszkár.

A Kaptárkő Egyesület szervezésében december 2-án 17:30-tól Hazajáró közönségtalálkozó lesz a Tittel Pál Könyvtárban.

A „Hazajáró" honismereti és turisztikai magazinműsor a Duna Televízió legkedveltebb műsorai közé tartozik. A sorozat alkotói – Kenyeres Oszkár és Jakab Sándor – hétről-hétre bakancsot húznak és nekiindulnak, hogy keresztül-kasul bebarangolják a Kárpát-medence varázslatos tájait és megismerjék hazánk természeti- és kulturális értékeit, történelmi emlékeit és az ott élő emberek mindennapjait. Erdélyben, Felvidéken, Kárpátalján, Délvidéken, Muravidéken, Őrvidéken és belső-Magyarországon hol gyalog, hol szekérrel, kerékpárral vagy kenuval haladnak vándorútjuk során. A Kárpátok fenséges gerinceitől, várromokon, apró fatemplomokon és véráztatta harcmezőkön át, patinás városokig – megannyi magyar emlék kíséri a „Hazajáró" soha véget nem érő útját.

A Hazajáró barátai nemcsak a képernyők előtt, de közönségtalálkozók keretében személyesen is találkozhatnak a műsor szereplőivel. A találkozó során kedvenc élményeiket osztják meg Velünk, megismerkedünk a műsor készítésének szépségeivel, nehézségeivel és kulisszatitkaival. Felelevenítik a műsor néhány felejthetetlen jelenetét, és kötetlen beszélgetésre, közös fotó elkészítésére is lehetőség lesz.

Időpont: 2016. december 2. péntek 17:30
Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem, Líceum – Tittel Pál Könyvtár A/113-as terem

Várunk minden Hazajáró műsor kedvelőt a közönségtalálkozóra!

Másnap, december 3-án egy közös túrát is szervez a Kaptárkő Egyesület, mely során Noszvaj, Szomolya és Novaj kőértékeit – köztük a kaptárköveket – keressük fel a Hazajárókkal. Részletek a www.kaptarko.hu oldalon, a túrán való részvételi szándékát az info@kaptarko.hu e-mail címen jelezzék!