KUTATÁSALAPÚ TERMÉSZETTUDOMÁNY-TANULÁS

Utolsó módosítás: 2017. január 06.

Csapó Benő, a Szegedi Tudományegyetem egyetemi tanára tart előadást 2017. január 10-én, kedden a Tittel Pál Könyvtárban. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Előadó: Csapó Benő egyetemi tanár
Előadásának címe: Kutatásalapú természettudomány-tanulás
Helyszín: Tittel Pál Könyvtár, 112-es terem, 3300 Eger, Eszterházy tér 1. (Líceum)
Időpont: 2017. január 10., kedd 14 óra

A belépés díjtalan!

Csapó Benő egyetemi tanár a Szegedi Tudományegyetemen. A Neveléstudományi Intézet, a Neveléstudományi Doktori Iskola, az MTA-SZTE Képességfejlődés Kutatócsoport és az Oktatáselméleti Kutatócsoport vezetője. 1990 óta tagja a MTA Pedagógiai Bizottságának, 2002 óta a MTA Közoktatási Elnöki Bizottságának tagja.
Fő kutatási területei a kognitív fejlődés, az ismeretek közvetítésének és a képességek fejlesztésének integrálása, a tudás szerveződése, pedagógiai értékelés és technológia alapú tesztelés.
1997-ben Kiss Árpád díjat, 1997-ben Széchenyi Professzori Ösztöndíjat kapott, 2015- ben Prima Primissima díjjal tüntették ki, 2016-ban Szeged város díszpolgárává választották.

Forrás:uni-eszterhazy.hu