Regős József barlangkutató előadása

Utolsó módosítás: 2017. március 24.

A Kaptárkő Egyesület és a Tittel Pál Könyvtár meghívja az érdeklődőket az Egri Zöld Kör következő előadására.

A Blackfoot Outdoor és Barlangász Klub szervezésében a márciusi Egri Zöld Kör előadássorozat is csatlakozik a barlangok hónapja a programsorozathoz.
A barlangok világa egy különleges világ! Sejtelmes, titokzatos és ha nem ismerjük félelmetes is. Aki viszont veszi a bátorságot és bemerészkedik, annak életre szóló élményt jelent. Ha pedig mélyebbre ássuk (néha szó szerint) magunkat és jobban megismerkedünk a barlangokkal, akkor ez életre szóló kutatási témát, úgy is mondhatjuk, hogy örök szerelmet jelent.
Így járt ezzel Regős József, előadónk is. Erről a kapcsolatról fog mesélni és megmutatja azokat a csodákat amik egy életre szólóan meghatározták a földi – és a föld alatti – létét.

Időpont: 2017. március 23. 17:30
Helyszín: Eszterházy Károly Egyertem, Líceum, Tittel Pál Könyvtár, fsz. 113-as terem