Tanulmánykötet a felsőoktatási- és szakkönyvtárakról

Utolsó módosítás: 2016. december 01.

Megjelent a Magyar Könyvtárosok Egyesülete 80. és a Kaposvári Egyetem Egyetemi Könyvtár fennállásának 10. évfordulója alkalmából megrendezett konferencia tanulmánykötete Könyvtárak a tudomány és a felsőoktatás szolgálatában címmel.

A Kaposvári Egyetemi Könyvtár és az MKE Somogy Megyei Szervezete által 2015 novemberében, Kaposváron megrendezett Könyvtárak a tudomány és a felsőoktatás szolgálatában – 10 éves a Kaposvári Egyetem Könyvtára, 80 éves az MKE című Országos tudományos konferencián Intézményünk két munkatársa is részt vett előadóként.

Az ünnepi rendezvényen dr. Czeglédi László főiskolai docens (Médiainformatika Intézet, Humáninformatika Tanszék) Oktatástámogatás a hazai felsőoktatási könyvtárakban, Fülep Ádám szaktájékoztató, doktorandusz hallgató (Tittel Pál Könyvtár; Neveléstudományi Doktori Iskola) pedig Kovács Máté könyvtárigazgatói munkásságának tanulságai egy intézményi könyvtárfejlesztés számára címmel tartott előadást, amelyek szövegei a most megjelent tanulmánykötet elektronikus változatában a Kaposvári Egyetemi Könyvtár alábbi oldaláról érhetők el:

A hírt küldte: Fülep Ádám
Tittel Pál Könyvtár, szaktájékoztató