Taylor & Francis információs nap Budapesten

Utolsó módosítás: 2017. március 22.

Szeretettel várnak minden érdeklődőt 2017. március 30-án (csütörtökön) 10:00 és 15:30 között a Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központban megrendezésre kerülő Taylor & Francis információs napra.

A program délelőtti részén megismerhetik a Taylor & Francis folyóiratait, hallhatnak a kiadó Open Access stratégiájáról, illetve arról, hogy a könyvtárak milyen szerepet játszhatnak a nyílt hozzáférés elősegítésében.

Délután egy kutatóknak és oktatóknak szóló szerzői workshopon vehetnek részt: az első előadás egy kifejezetten a kutatói közösségnek szóló bevezető az Open Access publikálás alapjairól, esettanulmányokkal és példákkal. Ezt egy gyakorlati útmutató követi a szakcikkek lektorálásának menetéről, elsősorban a fiatal kutatók részére.

Bővebb információ, regisztráció: http://eisz.mtak.hu/index.php/hu/rendezvenyek/16-taylor-francis-informacios-nap-es-szerzoi-workshop.html

Az előadások angol nyelvűek.