Ismét Egri Zöld Kör a könyvtárban

Utolsó módosítás: 2016. november 30.

November 24-én 17:30-tól újból Egri Zöld Kör előadás lesz a könyvtár 113-as termében a Kaptárkő Természetvédelmi és Kulturális Egyesület szervezésében. Fődi Attila - Étkezési és gyógygombák a gasztronómiában

Novemberben újra Egri Zöld Kör a Könyvtárban. Az előadó Fődi Attila, nyilvántartott gomba-szakellenőr, triflász lesz.

Ezen előadás során bemutatásra kerül néhány ismert és kevésbé ismert, keleti és nyugati étkezési és gyógyhatású gombafaj, valamint azok elkészítésével kapcsolatban kipróbált recept. A receptek egy része kínai szakácskönyvekből, dietetikai munkákból került lefordításra, más részük ismert, hazai ételek újragondolása. Az előadás képekkel gazdagon illusztrált, reményeink szerint közérthető, különösebb szakmai előképzettséget nem igénylő.

Várunk minden érdeklődőt!

Időpont: 2016. november 24. csütörtök, 17:30
Előadó: Fődi Attila, nyilvántartott gomba-szakellenőr, triflász
Helyszín: Esszterházy Károly Egyetem, Líceum - Tittel Pál Könyvtár A/113-as terem

A belépés továbbra is ingyenes!