A Campus Könyvtárának nyári működési rendje

Utolsó módosítás: 2020. július 29.

A Jászberényi Campus könyvtárának nyitvatartásáról és szolgáltatásairól itt tájékozódhat:

Nyitvatartás
A könyvtár augusztus 30-ig munkanapokon 8.00 és 12.00 között tart nyitva.

Biztonsági előírások

Az országos egészségügyi ajánlások értelmében javasoljuk a maszk és a kézfertőtlenítő (vagy a kesztyű) használatát, illetve a 1,5 méteres távolságtartást.

Kölcsönzés

Kérjük, hogy lehetőség szerint emailben küldje el az igényelt könyvek adatait, illetve a kölcsönzés tervezett időpontját.

email: tpk.jb@uni-eszterhazy.hu
Az online leadott könyvigények alapján összekészítjük a köteteket.

Az elküldött igények teljesíthetőségéről visszaigazolást küldünk.

Az így előkészített könyvcsomagot az előre egyeztetett időpontban veheti át.

Itt éri el a KATALÓGUST
A kikért dokumentumok a kölcsönzés közösen egyeztetett napjától számított 2 napig vehetik át, ez követően visszakerülnek a polcra, illetve más kikölcsönözheti azokat.
A visszavett könyvek 72 órás karanténba kerülnek, olvasóink védelme érdekében ez idő alatt azok nem használhatók.

Helybenhasználat
A helybenhasználat átmenetileg szünetel.

A július 20-ig visszahozott könyvekre nem keletkezik tartozás, de július 21-től a kölcsönzői rendszer már számolja a késedelmi díjat.