A könyvtár működési rendje

Utolsó módosítás: 2020. június 24.

A Sárospataki Comenius Campus könyvtárának nyitvatartásáról és szolgáltatásairól itt tájékozódhat:

Nyitvatartási idő
o A könyvtár augusztus 30-ig
• hétfő - csütörtök 8.00 és 16.00
• pénteken 8:00 és 13:00 között tart nyitva.

Biztonsági előírások
Az országos egészségügyi ajánlások értelmében javasoljuk a maszk és a kézfertőtlenítő (vagy a kesztyű) használatát, illetve a 1,5 méteres távolságtartást.

Kölcsönzés
o Kérjük, hogy lehetőség szerint telefonon kérje vagy e-mailben küldje el az igényelt könyvek adatait, illetve a kölcsönzés tervezett időpontját.
o Az így leadott könyvigények alapján összekészítjük a köteteket.
o Az így előkészített könyvcsomagot a könyvtár földszinti kölcsönző pultjánál veheti át hétfőtől-péntekig a fent megjelölt nyitvatartási időben.
o Az e-mailben elküldött igények teljesíthetőségéről visszaigazolást küldünk.
o A visszavett könyvek 72 órás karanténba kerülnek, olvasóink védelme érdekében ez idő alatt azok nem használhatók.

Helybenhasználat
o A helybenhasználat átmenetileg szünetel.
o A számítógépek csak a katalógus és a szakdolgozatok keresésére használhatók.

Reprográfia
o A szolgáltatások elérhetők.

Egyetemi hallgatók esetében a beiratkozás érvényességét augusztus 30-ig meghosszabbítjuk.

Online szolgáltatásaink (adatbázisok, e-könyvek, repozitórium) változatlanul elérhetők.