A Tittel Pál Könyvtár működési rendje

Utolsó módosítás: 2020. november 23.

Megváltozott működéssel várunk mindenkit az Egri Campus könyvtárában.

Nyitvatartás
A könyvtár augusztus 30-ig munkanapokon 8.00 és 16.00 között tart nyitva.

Biztonsági előírások
Az országos egészségügyi ajánlások értelmében javasoljuk a maszk és a kézfertőtlenítő (vagy a kesztyű) használatát, illetve a 1,5 méteres távolságtartást.

Kölcsönzés
Kérjük, hogy lehetőség szerint emailben küldje el az igényelt könyvek adatait, illetve a kölcsönzés tervezett időpontját.
Az online leadott könyvigények alapján összekészítjük a köteteket.
Az így előkészített könyvcsomagot a földszinti könyvtár (113-as terem) kölcsönző pultjánál veheti át hétfőtől-péntekig 9.00 és 16.00 óra között.
Az elküldött igények teljesíthetőségéről visszaigazolást küldünk.
A kikért dokumentumok a kölcsönzés közösen egyeztetett napjától számított 2 napig maradnak a pultnál, ez követően visszakerülnek a polcra, illetve más kikölcsönözheti azokat.
A visszavett könyvek 72 órás karanténba kerülnek, olvasóink védelme érdekében ez idő alatt azok nem használhatók.

Helybenhasználat
A helybenhasználat átmenetileg szünetel.
A számítógépek csak a katalógus és a szakdolgozatok keresésére használhatók.

Reprográfia
A szolgáltatások elérhetők.

Egyetemi hallgatók esetében a beiratkozás érvényességét augusztus 30-ig meghosszabbítjuk.

A június 30-ig visszahozott könyvekre nem keletkezik tartozás, de július 1-től a kölcsönzői rendszer már számolja a késedelmi díjat.

Online szolgáltatásaink (adatbázisok, e-könyvek, repozitórium) változatlanul elérhetők.