Átadták a EHÖK Nívódíjakat

Utolsó módosítás: 2021. június 25.

Az egyik kitüntetett Oszlánczi Krisztina, könyvtárunk főigazgatója

Június 22-én a Díszteremben adták át az idei EHÖK Nívódíjakat. Az eseményen Oszlánczi Krisztina könyvtári főigazgató is átvehette az elismerést.

A dolgozó a hallgatóért címet az az egyetemi dolgozó kapja, aki a Hallgatói Önkormányzattal szorosan együttműködve a legtöbbet segített a hallgatókkal kapcsolatos ügyekben az év során. Krisztina az intézményi járványügyi bizottság vezetőjeként hosszú hónapok óta fáradhatatlanul segíti a hallgatókat és az oktatókat, hogy az egyetem a nehéz körülmények között is minél hatékonyabban működhessen.

Külön öröm számunkra, hogy az EHÖK az egyetemi könyvtár főigazgatójának eredményes szakmai munkáját is elismerte és megköszönte. Munkatársaiként tudjuk, hogy a pandémiával kapcsolatos feladatok mellett lelkiismeretesen irányítja a könyvtár sokszínű életét is, a mindennapi feladatok megoldásától az intézményi MTMT koordinálásáig.

Sok szeretettel gratulálunk az elismeréshez!

Fotó: Balogh Tibor