Egri Természetismereti Estek

Utolsó módosítás: 2019. március 07.

Várunk minden érdeklődőt az „Egri Természetismereti Estek” programsorozat idei utolsó előadására, melynek témája: Természetvédelem és mezőgazdaság: konfliktusok és megoldási lehetőségek.

Előadó: Králl Attila (Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület, Élőhely- és Területvédelmi Csoport),
Időpont: 2018. december 11. (kedd) 17:00,
Helyszín: Eger, Eszterházy Károly Egyetem Tittel Pár Könyvtár (Líceum, Eszterházy tér 1.).

Az év ezen utolsó természetvédelmi témájú előadását megnyitja: Dudás György (Bükki Nemzeti Park Igazgatóság), Szitta Tamás (Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület).

Hogyan hat a mezőgazdasági tevékenység a természeti sokféleségre? Mik a változások fő hajtóerői és indikátorai? Közös-e a Közös Agrárpolitika? Ezekre a kérdésekre próbálunk válaszokat keresni az előadásban és az azt követő beszélgetés során.

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/204341983813844/

Főoldali fotó: Gergely József