Múzeumok Éjszakája

Utolsó módosítás: 2016. június 27.

Könyvtárunk 2016-ban is csatlakozik a Múzeumok Éjszakája országos kezdeményezéshez.

Számos program várja a látogatókat. A nagy sikerre való tekintettel az idén is lesz Mini Zoo – élőállat bemutató és simogató, valamint kézműves foglalkozás.

Ezen az éjszakán ismét megtekinthetik az érdeklődők a Líceum régi barokk cserépkályháit, a Kápolna és a Díszterem freskóit.
Aki a Tittel Pál Könyvtárra kíváncsi, az csoportos idegenvezetéssel végigjárhatja a könyvtár szakrészlegeit, közelebbről megismerkedhet az e-bookokkal is.

A könyvtár 50%-os beiratkozási kedvezmény ad a részlegeibe, valamint erre a napra exkluzív olvasójegy kerül kibocsájtásra.
Utazás a múltban –program keretében előadások hangzanak majd el többek között Az Egri vár titkos földalatti világáról.
Az elmúlt évben a vakok és gyengénlátók számára, ebben az évben siketek és nagyotthallóknak állítottunk össze egy programot "Hallgass" az érzékszerveidre, avagy a jó borválasztás titka címmel. Az előadás kommunikációs akadálymentesítését jelnyelvi tolmács fogja biztosítja.

A rendezvény plakátja és programja megtekinthető ide kattintva, valamint a facebook oldalunkon is!
A programok látogatása díjtalan!