Tittel Esték

Utolsó módosítás: 2018. február 13.

A Tittel Pál Könyvtár és a Líceum Kiadó szeretettel meghívja az érdeklődőket a „Természeti és kultúrtörténeti értékek Eger térségében” című kötet bemutatójára és az azt követő beszélgetésre.

A kötetet bemutatja:
Nagy Andor, a Líceum Kiadó vezetője
Prof. Dr. Mika János, egyetemi tanár (Földrajz és Környezettudományi Intézet, Környezettudományi és Tájökológiai Tanszék)
Dr. Dobos Anna, főiskolai docens (Földrajz és Környezettudományi Intézet, Környezettudományi és Tájökológiai Tanszék)

Beszélgetőpartner: Kiss Katalin, végzett Környezettan BSc. és Geográfus MSc szakos hallgató, szerző

Helyszín: Líceum, Tittel Pál Könyvtár (Eger, Eszterházy tér 1. földszint 112-es terem)
Időpont: 2018. február 12. hétfő, 17.00 óra

A program látogatása díjtalan, így szeretettel vár minden érdeklődőt a Tittel Pál Könyvtár!