COVID-19 KÖNYVTÁRI INFORMÁCIÓK

Utolsó módosítás: 2020. november 23.

A Tittel Pál Könyvtár november 12-e után, a 14/2020. (XI.12.) számú Rektori - Kancellári együttes utasítás alapján csak egyetemi polgárokat fogad, illetve az egyetemi könyvtár szolgáltatásai korlátozottan vehetők igénybe!

Javasoljuk online szolgáltatásainkat, de indokolt esetben lehetséges a személyes kölcsönzés is.

• A kölcsönzés általános szabályai nem változtak, a késedelmi díjat továbbra is számolja a könyvtári rendszer. Kérjük, hogy időben kérjen telefonon vagy emailben hosszabbítást a kölcsönzéseire. (Elérhetőségek: https://konyvtar.uni-eszterhazy.hu/hu/ktarhu/konyvtarunkrol/elerhetosegek)
• Kérjük, hogy ha kölcsönözni szeretne a könyvtárból, a katalógusban keressen rá a kötetekre és küldje el nekünk a kért művek listáját. Szükség szerint egyeztessen a szakrészleg könyvtárosával a kölcsönzésről és az összekészített dokumentumok átvételének időpontjáról.
• A visszahozott könyvek 48 órára karanténba kerülnek.

Általános rendelkezések
• A könyvtárban a szájmaszk használata kötelező.
• Kérjük a 1.5 méteres távolság betartását.
• A kézfertőtlenítéshez szükséges eszközök elérhetőek a könyvtárban is.

A 14/2020. (XI.12.) számú Rektori - Kancellári együttes utasítás az oktatás rendjének módosításáról és a járványügyi korlátozásokhoz kapcsolódó egyéb intézkedések meghatározásáról

Figyelem! Az oldal a kormányzati és egyetemi intézkedéseknek megfelelően folyamatosan frissül!